Zeszyty Naukowe Akademii Morskiej w Szczecinie mają 40 punktów

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

ISSN 1733-8670 (Printed)

ISSN 2392-0378 (Online)

DOI PREFIX 10.17402

9 lutego 2021 r. Ministerstwo Edukacji i Nauki opublikowało nowy wykaz punktowanych czasopism naukowych i materiałów z konferencji międzynarodowych, uwzględniający 31 433 czasopism naukowych oraz recenzowane materiały z 1638 konferencji naukowych. Podwyższono punktację 264 czasopismom, pośród których znalazło się czasopismo wydawane przez Akademię Morską w Szczecinie, Zeszyty Naukowe Akademii Morskiej w Szczecinie. Obecnie nasze czasopismo ma przypisane 40 punktów oraz dyscypliny naukowe: inżynieria lądowa i transport, inżynieria mechaniczna, inżynieria środowiska, górnictwo i energetyka. 

Komunikat (wraz z wykazem) Ministra Edukacji i Nauki w sprawie wykazu czasopism naukowych i materiałów z konferencji międzynarodowych znajduje się na stronie: www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka