Słowo wstępu do numeru 69(141)/2022

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie z serwisu. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

ISSN 1733-8670 (Printed)

ISSN 2392-0378 (Online)

DOI PREFIX 10.17402

Drodzy Czytelnicy, wraz z nadejściem roku 2022 pojawiają się nowe oczekiwania, nowe cele i wyzwania. Z przyjemnością oddajemy w Państwa ręce kolejny numer Zeszytów Naukowych Akademii Morskiej w Szczecinie. W tym numerze przedstawiamy poglądy, opinie i wyniki badań z różnych obszarów badawczych. Artykuły zostały pogrupowane w następujące działy tematyczne: Civil Engineering and Transport, Material and Mechanical Engineering, Economics, Management and Quality Science and Information and Communication Technology.

Mam nadzieję, że prezentowane badania spotkają się z dużym zainteresowaniem, implikującym szerokie dyskusje, jak też inspirującym nowe badania nie tylko w omawianych obszarach badawczych, ale także wykraczające poza nie, dając impuls do analiz interdyscyplinarnych i heurystycznych.

Z poważaniem Izabela Dembińska (Redaktor Naczelny)

Czytaj więcej...